Rreth nesh

Bordi i fondacionit përbëhet nga tre njerëz të cilët duan të jenë besnikë ndaj Biblës. Kjo do të thotë se ata besojnë se e gjithë Bibla, nga faqja e parë tek e fundit, është 100% e vërtetë dhe se e gjithë Bibla është shkruar nga njerëz të udhëhequr nga Perëndia dhe Shpirti i Shenjtë. Nën drejtimin këtij Shpirti të Shenjtë, Fjala e Perëndisë mund të shpjegohet, kuptohet dhe zbatohet në mënyrë të qartë. Shpirti i Perëndisë të çon në çdo të vërtetë.

Contact

Foundation Boaz World Word Project
Sterrenwacht 51
3901SV Veenendaal
The Netherlands
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Donacionet

Për të bërë këtë projekt financiarisht të mundshëm dhe të qëndrueshëm, ne i bëjmë thirrje të gjithë atyre që e kanë për zemër përhapjen e Fjalës së Perëndisë të mbështesin financiarisht këtë projekt. Numri IBAN i llogarisë tonë bankare është: NL83RABO 0137210493, BIC code: RABONL2U në emër të Boaz World Word Project, Veenendaal, Holandë.

Navigate to your own language: AFRICANALBANIANBENGALIBULGARIANCHINESE (SIMPL.)CHINESE (TRAD.)CZECHDANISHDUTCH - ENGLISHFARSIFINNISHFRENCHGERMANGREEK – HEBREWHINDIHUNGARIANINDONESIANITALIANJAPANESE -KOREANNORWEGIANPOLISHPORTUGUESEROMANIANRUSSIANSPANISHSWAHILISWEDISHTAMILTHAITURKISHVIETNAMESE

The book "The Messiah revealed in the Holy Scriptures" is also available in the languages Amharic, Marathi, Nepalese, Tagalog, Yiddish, Xhosa and Zulu.
If you wish to receive a copy for free, please send an e-mail to Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. with your name and address and which book you would like to receive.

Copyright © Boaz World Word Project